پشتبانی

99 88 777 911+

میز جلو مبلی برای مبلمان راحتی یک امر جدایی ناپذیر است. در واقع میز جلو مبلی به راحتی، مبلمان راحتی می افزاید. به طور مثال در نظر داشته باشید که روی مبل راحتی نشسته اید و قرار است یک فیلم را به همراه خانواده تماشا کنید، قطعا در هنگام تماشا تمایل به خوردن خوراکی و نوشیدنی دارید، اما در طول دیدن فیلم نمی توانید آنها را در دست بگیرید. استفاده از میز جلو مبلی و میز عسلی برای قراردادن وسایل پذیرایی در هر شرایطی کاربرد دارد. از انواع و اقسام مختلف میز جلو مبلی برای مبلمان راحتی می توان استفاده کرد. اما ست میز جلو مبلی به همراه عسلی های آن مطابق با رنگ مبلمان و سبک آن مناسب تر است. به طور مثال ست شدن رنگ پایه میز جلو مبلی و پایه های مبل راحتی یک روش انتخاب ست می باشد.

ست میز جلو مبلی با عسلی

ست میز جلو مبلی با عسلی همراه است. در واقع داشتن میز جلو مبلی به همراه میز عسلی از الزامات دکوراسیون منزل است که هم کاربردی بوده هم برای زیبایی بیشتر مبلمان استفاده می شود. میز جلو مبلی سطح مقطع ای با اشکال مختلف از جمله دایره ای – مستطیل – مربعی و اشکال هندسی مدرن و… دارند که بر پایه های مختلف با ارتفاع متفاوت نصب می شوند.

تزیین میز جلو مبلی

مروزه در بسیاری از خانه هایی که چینش مدرن و یا حتی کلاسیک دارند استفاده از میز جلو مبلی در کنار مبل ها جهت برقراری اصول آسپتیک بسیار مورد توجه قرار گرفته
این میز ها علاوه بر زیبا سازی دکوراسیون داخلی خانه و هماهنگی با اجزای نشیمن کاربرد های زیادی از جمله قرار دادن مجله یا کتاب،چای یا میوه دیگر کاربرد های پذیرایی دارد.
البته باید توجه داشت که اگر این دسته از میز ها بدون هماهنگی با اجزای دیگر نشیمن انتخاب شوند و یا طراحی آنها باعث ایجاد تضاد شود زیبایی آن از بین می رود و محیطی ناهماهنگ پر کنتراست ایجاد می کند. به همین دلیل توصیه می شود مزز جلو مبلی خود را با میزهای عسلی ست کنید. البته در گالری سکویا انواع ست های میز جلو مبلی با آینه و کنسول و میز تلویزیون وجود دارد که در یک ترکیب طراحی است و به راحتی می توانید دکوراسیون خود را ست کنید.

انواع میز جلو مبلی
انواع میز جلومبلی بر اساس سبک و سیاق طراحی به دو دسته کلی میز جلو مبلی مدرن و میز جلو مبلی کلاسیک تقسیم می شوند.

میز جلو مبلی مدرن

میز جلو مبلی مدرن یکی از محصولات پرطرفدار در زمان های مختلف هستند. میز جلو مبلی مدرن ز بهترین مواد اولیه و تکنولوژی روز دنیا ساخته شده است. در واقع اصولا طرح های مدرن خود نیز متفاوت هستند با این حال در همه آنها سادگی و مینیمالیسم رعایت شده است. در طراحی میز جلو مبلی مدرن از طرح های خطی و یا نامتقارن استفاده می شود. میز جلو مبلی مدرن یک میز بسیار کاربردی و زیبا است که در زمان های مختلف می تواند در دکوراسیون داخلی منزل شما مورد استفاده قرار گیرد. برای ساخت میز جلو مبلی مدرن از متریال هایی مانند چوب، فلز، رزین و انواع مصنوعات چوبی استفاده می شود. قیمت میز جلو مبلی مدرن بستگی به متریال استفاده شده و ابعاد آن دارد. البته قابل ذکر است که مدل های مدرن از کلاسیک ارزان تر هستند چرا که طراحی و تولید آن بسیار کم کار تر است.

میز جلو مبلی کلاسیک

میز جلو مبلی کلاسیک یک محصول پر طرح و نقش است که با دکوراسیون های کلاسیک همخوانی دارد. البته انتخاب و طراحی دکوراسیون تا حد زیادی بستگی به نوع سلیقه شما دارد. و هستند کسانی که این دوسبک را تلفیق کرده و برای منازل و یا محیط هایی با ترکیب دکوراسیون مدرن نیز از میز جلو مبلی کلاسیک استفاده می کنند. در مدل های کلاسیک پایه های میز جلو مبلی بیشتر منبت کاری شده هستند که این نقوش در اکثر مواقع دست ساز هستند. میز جلو مبلی کلاسیک با متریال های مختلفی تولید می شوند. در نوع دست ساز از چوب و در نوع پیشرفته از رزین قالب گیری شده استفاده می شود. طبیعتا قیمت میز جلو مبلی کلاسیک چوبی گران تر است.

میز عسلی چیست؟

میز عسلی، میزی است که در کنار ست مبلمان و میز جلومبلی به خانه شما زیبایی و جذابیت می‌بخشد. این میزها در اندازه ها، طرح ها و رنگ های مختلف تولید می‌شوند. البته میز عسلی با میز جلو مبلی ست است و به ازای هر ست مبلمان ۷ تفره اصولا یک میز جلو مبلی و دو یا سه عسلی خریداری می شود.

قیمت میز جلو مبلی

قیمت میز جلو مبلی به عوامل مختلفی بستگی دارد که ویژگی های میز جلو مبلی محسوب می شوند. کوچکترین جزئیات در قیمت جلو مبلی چوبی، فلزی، شیشه ای و غیره بسیار تاثیرگذار است. از عوامل موثر در تعیین قیمت میز جلو مبلی می توان به موارد زیر اشاره کرد:

  • متریال به کار رفته در طراحی میز جلو مبلی1سبک طراحی میز جلومبلی
  • مقاومت روکش میز
  • جلو مبلی (ضد اب و ضد خش بودن آن)

تولید کننده میز جلو مبلی

تولید کننده میز جلو مبلی امروزه بسیار است. فروشندگان و نمایشگاه های مبلمان سفارشات تولید و ساخت میز جلو مبلی خود را بیشتر به مراکز تولیدی جلو مبلی و تولیدی میز عسلی، میز تلویزیون، تولیدی مبلمان و دیگر لوازم دکوراسیون منزل می دهند. ارتباط مستقیم با شرکت های تولید کننده میز جلو مبلی و میز عسلی مزایای زیادی برای فروشندگان دارد. با این حال به لطف وجود دنیای مجازی امکان شناخت و ارتباط با تولید کنندگان میز جلو مبلی برای خریدار نهایی نیز امکان پذیر است. برای خرید میز جلو مبلی مستقیم از تولید کننده می توانید با ما در سکویا همراه باشید. گالری سکویا تولید کننده انواع میز جلو مبلی، میز تلویزیون و آینه و کنسول می باشد‌. کمامی مدل ها در طرح ها و رنگ های مختلف وجود دارند که میتوان آنها را با هم ست کرد. برای مشاهده مدل های بیشتر و دریافت قیمت با ما در ارتباط باشید.

 

میز جلو مبلی و عسلی

میز جلو مبلی پایه فلزی به همراه عسلی در رنگ طلایی نقره ای  

میز جلو مبلی مدل کوردلین طلایی

میز جلو مبلی مدل کوردلین ست با میط عسلی رنگ ثابت طلایی دارای تعادل بالا

میز جلو مبلی مدل کوردلین مشکی طلایی

میز جلو مبلی مدل کوردلین ست با میز عسلی رنگ ثابت طلایی دارای تعادل بالا

میز جلو مبلی مدل کوردلین سفید طلایی

میز جلو مبلی مدل کوردلین ست با میز عسلی رنگ ثابت سفید طلایی دارای تعادل بالا

سلام، ثبت نام کنید
و به سکویا وصل شوید!

اولین کسی باشید که از آخرین اخبار ما مطلع می شود

سبد خرید
ورود

هنوز حسابی ندارید؟

یک حساب کاربری ایجاد کنید